سرویس خواب دوطبقه

روش نصب تخت خواب دو طبقه چگونه است؟

روش نصب تخت خواب دو طبقه در بین انواع سرویس خواب چگونه است؟ تخت خواب ‌های دو طبقه برای محیط‌های کوچک و برای خانه‌هایی که دو قلو‌ها در آن زندگی می‌کنند، یک انتخاب بسیار مناسب است. تخت خواب دو طبقه نیاز دارد تا به شکل خاصی بر روی هم سوار شده و نصب گردد. این موضوع باعث می‌شود تا این نوع از تخت خواب‌ ها را هر کسی نتواند نصب کند. در ادامه در خصوص روش نصب تخت خواب دو طبقه اطلاعاتی را در اختیار شما گذاشته‌ایم که توسط آن می‌توانید تخت خواب خودتان را به راحتی نصب کنید.

روش نصب تخت خواب دو طبقه

روش نصب تخت خواب دو طبقه

برای نصب کردن سرویس خواب دو طبقه باید به چه روشی اقدام کرد؟ برای نصب کردن این تخت خواب‌ ها لازم است تا حتماً به نوع تخت خواب توجه ویژه‌ای داشته باشید.

تخت خواب ‌های دو طبقه فلزی

اولین گروه مربوط به تخت خواب ‌های دو طبقه فلزی می‌شود. تخت خواب‌ های دو طبقه فلزی در حقیقت باید ابتدا تخت پایین و سپس میله‌های ۴ طرف را بست. به این صورت که میله‌ها از پایین به تخت فیکس شده و سپس طبقه دوم بر روی طبقه اول قرار می‌گیرد. طبقه دوم نیز با پیچ و مهره و حفاظ‌های دیگر به میله‌ها و ستون‌های نگهداره متصل می‌شود. این موضوع سبب می‌شود تا تخت به طور کامل محکم شود.

تخت‌ های دو طبقه چوبی

تخت‌ های دو طبقه چوبی

در تخت خواب ‌های دو طبقه چوبی صرفاً می‌توانیم به این موضوع توجه داشته باشیم که آیا تخت خواب یک تکه است یا چند تکه. در صورتی که تخت خواب یک تکه باید که برش‌های آن از قبل به هم وصل شده‌اند و قرار نیست کاری را شما انجام دهید، اما در صورتی که تخت خواب چند تکه باشد، باید این موضوع را بدانید که باید با استفاده از پیچ‌های پروانه‌های و دریل این قسمت‌ها را به هم وصل کنید.بهترین کار نیز آن است که از یک فرد متخصص برای چسباندن تکه های تخت دو نفره چوبی کمک بگیرید. همچنین توجه کنید نکات اتاق خواب ‌های کوچک را حتما بدانید چون در این زمینه به شما یاری می رساند.

تخت دو طبقه مدل آرتمیس چیست؟

در اینجا به یک نمونه از تخت خواب ‌های دو طبقه که بسیار نیز جذاب بوده و همگام با مد روز می‌باشد، اشاره می‌کنیم. نا ماین تخت خواب، تخت دو طبقه مدل آرتمیس است و دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است و علاوه بر کیفیت بالایی که در تولید آن می‌بینیم، می‌توانیم به ظاهر جذاب آن نیز اشاره کنیم که سبب شده است از بسیاری از تخت ‌های دو طبقه متمایز گردد.

این نوع از تخت خواب ‌ها از جنس‌ام دی اف ساخته شده‌اند و همین موضوع سبب دوام بسیار زیادی آن‌ها در کنار زیبایی منحصر به فرد می‌شود. پوشش نهایی که بر روی چوب MDF قرار گرفته است نیز چیزی از جنس پلی اورتان است. ماده پلی اورتان در واقع به عنوان نوعی عایق است که هم ضد رطوبت بوده و هم مقاومت سطح مورد نظر ما را بالا می‌برد. از سوی دیگر رنگ‌های پلی اورتان دارای تنوع بسیار بالایی هستند و به همین دلیل نیز می‌توانیم بگوییم که برای هر نوع سلیقه و انتخابی می‌توانیم از این رنگ‌ها استفاده کنیم.

پله‌هایی که در تخت خواب ‌های آرتمیس استفاده شده است از نوع نردبانی بوده و طبقه بالا با استفاده از یک نردبان به پایین راه پیدا می‌کند. وجود نرده‌های محافظ در سرتاسر این تخت می‌تواند به افزایش امنیت کودک شما کمک بسیار زیادی کند.

ابعاد تشک در تخت بالایی با تخت پایینی بسیار متفاوت است و همین موضوع سبب می‌شود تا تخت بالایی کوچک‌تر از تخت پایینی به نظر برسد. تخت بالایی ۲۰۰*۹۰ و تخت پایینی ۲۰۰*۱۲۰ است.

جمع‌بندی

مواردی که در خصوص روش نصب تخت خواب دو طبقه مطرح شد، همگی مواردی هستند که به شما کمک کنند تا اگر این نوع از تخت خواب را خریداری کردید، بتوانید با خیال راحت نصب آن را نیز خودتان انجام دهید. این در حالی است که پیش از کسب اطلاعات در مورد روش نصب تخت خواب باید این موضوع را بدانید که خریدن تخت خواب با کیفیت اهمیت بسیار بیشتری دارد و نباید به هیچ وجه از آن غافل شوید. به همین منظور بهترین کار نیز آن است که فروشگاه مناسبی را بابت این خرید خود پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا